:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج.

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج.

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 30 آبان,1398/دسته ها: اخبار, مقالات

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه در پیامی هفته بسیج را به آحاد ملت ایران و به ویژه بسیجیان سلحشورتبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، در این پیام آمده است:

بسیج یادآور صلابت و ایثار مردان و زنانی از تبار فرزندان خمینی کبیر (ره) است که در لبیک به ندای پیر خمین در مسیری گام برداشتند که فرجام آن  سرافرازی ایران اسلامی و کمک و یاری به دین حق محمد رسول الله (ص) است. 

بسیج قلب تپنده ای است که در سینه میلیون ها ایرانی مسلمان، ندای رهایی از ظلم و ستاندن داد مظلومان عالم را فریاد می زند و گام ها را در راه اهداف اسلام عزیز و ائمه اطهار، مستحکم تر می کند. بی شک هر آنچه امروز ایران و ملت مسلمان آن، از آن خود دارند جز در سایه این حرکت عظیم نبوده و بی وجود آن اهداف عالیه انقلاب دست نیافتنی بوده است؛ چه آنکه رهبر معظم مان فرمودند: «بسيج يعني نيروي كارآمد كشور براي همه ميدانها.»

قدردانی و یادآوری از بزرگ مردان این عرصه در هفته بسیج نعمتی است که خداوند متعال ما را رهین آن کرده و شکر این نعمت جز در سایه سار تأسی از ولایت و عمل به اهداف عالیه تأسیس بسیج مهیا نخواهد بود. به جاست که در سال جاری که هفته بزرگداشت بسیج همراه و همزمان شده با چهلمین سالروز تاسیس بسیج مستضعفین، این نهاد را رکنی بدانیم در راستای تحقق وحدت تمام مذاهب اسلامی و اقوام ایرانی؛ همچون دوران دفاع مقدس که همگان در راستای دفاع از اسلام و میهن قد علم کردند.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم و کارکنان عزیز شورای اسلامی شهر ارومیه، ضمن تبریک این هفته به آحاد ملت ایران و به ویژه بسیجیان سلحشور، دوام توفیقات این حرکت عظیم اسلامی و ملی را از خداوند متعال خواهانم و امید دارم مسیر توفیقات و حرکت شتابان بسیج ادامه یابد و هر روز بیش از گذشته کارآمدی آن به اثبات رسیده و در خدمت به ملت عزیز ایران و تمامی مسلمانان جهان قدرتمند تر وارد صحنه شود.

دکتر علیزاده امامزاده

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

تعداد نمایش ها (78)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان