:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
اخبار و رویداد ها
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: اسماعیل بهار/ﺳﻪشنبه, 19 تیر,1403/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

  اجرای طرح زوج و فرد خودروها از درب منازل موجب کاهش ترافیک شهری و افزایش درآمد ناوگان حمل و نقل شهری می شود / ۸۰ درصد از خودروهای ترددی در شهر ارومیه تک سرنشین هستند.

  نقی کریمی رییس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت: اگر طرح زوج و فرد خودروهای ترددی در شهر ارومیه اگر از درب منازل اجرایی شود ترافیک سنگین شهر ارومیه تا حدودی کاهش خواهد یافت.

  به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان شد: اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل می تواند موجب افزایش درآمد روزانه ناوگان حمل و نقل عمومی شهری شود.

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: مدیریت شهری باید به دنبال اجرای طرح های تشویقی هم برای ناوگان حمل و نقل عمومی شهری و هم شهروندان برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی باشد.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: به گفته مسوولان ، بیش از ۸۰ درصد از خودروهای ترددی در خیابان های شهر ارومیه تک سرنشین بوده و این بعنوان یک معضل برای شهر است و باید در این خصوص چاره اندیشی کرد.

تعداد نمایش ها (9)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان