:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
اخبار و رویداد ها
رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه:

رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: اسماعیل بهار/چهارشنبه, 23 خرداد,1403/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه:

  تعیین محل های موقت و بلامانع برای فروش و ذبح دام های زنده با توجه به فرا رسیدن عید قربان

  ساماندهی پسماندهای عمرانی و ساختمانی داخل محدوده و حریم شهری مطابق شیوه نامه انجام شود.

  مرتضی منافی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: با توجه به نزدیکی عید سعیدقربان و بمنظور ایجاد تسهیلات و ارائه خدمات بهینه به شهروندان عزیز در این روز مقرر شد محل های موقت و بلامانع بمنظور فروش دام های زنده در چندین نقطه از شهر ارومیه تعیین شود.

📌 به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ارومیه،  وی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: در جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست مقرر شد ، شهرداری نسبت به راه اندازی یک روز در محل کشتار دام سابق شهرداری ارومیه برای ارائه خدمات رایگان به شهروندان در روز عید سعید قربان طبق روال سالهای گذشته اقدامات لازم را انجام دهد.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به عدم استفاده از امکانات موجود در دهکده ساحلی چی چست گفت: بمنظور احیا و راه اندازی مجدد کلیه امکانات و تجهیزات محوطه دهکده ساحلی چی چست برای استفاده شهروندان عزیز و گردشگران در فصل تابستان ، شهرداری نسبت به بهسازی و آماده سازی محوطه و رفع نواقصات امکانات موجود از جمله سیستم روشنایی ، سرویس های بهداشتی ، وسایل بازی کودکان ، احیای فضای سبز و محل های اقامت موقت قبل از شروع تعطیلات تابستان اقدامات موثر را بعمل آورد.

نائب رییس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در جلسه کمیته محیط زیست شورا نیز مقرر گردید در خصوص ساماندهی پسماندهای عمرانی و ساختمانی داخل شهر و حریم آن ، شهرداری ارومیه مطابق شیوه نامه مصوب اقدام نماید.

مرتضی منافی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: با توجه به نزدیکی فصل تابستان و شروع سفرهای تابستانی ، شهرداری و اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان ارومیه ، بخشداری مرکزی و اداره محیط زیست شهرستان ارومیه نسبت به پاکسازی و ساماندهی پسماندهای عادی و ساختمانی اطراف جاده های منتهی به شهر ارومیه اقدام موثر انجام و نتیجه نهایی را به شورا ارائه نمایند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: شهرداری از طریق فراخوان عمومی نسبت به شناسایی و جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در خصوص بازیافت و استحصال نخاله های ساختمانی اقدام و از تجربه موفق سایر شهرها در این زمینه بهره مندی لازم را بعمل آورد.
 

تعداد نمایش ها (27)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان